Chilli balíček na posílení imunity

Hledáte originální dárek pro vaše blízké a už si nevíte rady? Dárkový balíček chilli na posílení imunity potěší každého, kdo má rád ostré. Kapsaicin totiž pomáhá bojovat proti chřipce a nachlazení. Zkuste například silný zázvorový čaj s chilli medem a citrónem, rozhodně neprohloupíte. Více informací

Skladem

655 Kč

Hodnocení produktu

Napsat hodnocení

Chilli balíček na posílení imunity

Chilli balíček na posílení imunity

Hledáte originální dárek pro vaše blízké a už si nevíte rady? Dárkový balíček chilli na posílení imunity potěší každého, kdo má rád ostré. Kapsaicin totiž pomáhá bojovat proti chřipce a nachlazení. Zkuste například silný zázvorový čaj s chilli medem a citrónem, rozhodně neprohloupíte. A proč se říká, že chilli paprička léčí? 
Chilli paprička obsahuje vitamín A, B a C,  minerální látky, betakaroten a hlavně kapsaicin - látku, která je zodpovědná za pálení. Kapsaicin ale umí také tlumit bolest, urychluje metabolismus, příznivým způsobem ovlivňuje kardiovaskulární systém, působí proti rakovině, může být prevencí osteoporózy, snižuje riziko vzniku žaludečních vředů, pozitivně ovlivňuje trávení a má další spoustu příznivých účinků. 

Kapsaicin je i přírodním antibiotikem, které posílí imunitu a pomůže tělu lépe se vyrovnat s oslabením.


Chilli balíček obsahuje:


 Med s chilli 200 g

 Medonoska - ZDARMA

 Nakládané Jalapeño chilli papričky 454 g

 Arašídy s Chipotle a BBQ 200 g

 Naga Bhut Jolokia prášek 10 g

 Red Habanero mash 200 ml

Argentina - Grilovací koření s Birds Eye a mořskou solí

 Chipotle prášek 10 g

Mohlo by se vám také líbit:

Produkty ze stejné kategorie (9 ks):