50 nejznámějších českých pohádek - CD Zobrazit větší

50 nejznámějších českých pohádek - CD

Kdo by je neznal, pohádky, které provázely dětstvím nás a stejně tak naše děti. CD s padesáti nejkrásnějšími namluvenými pohádkami představuje skvělou zábavu pro děti i rodiče. Cédéčko oceníte v autě při dlouhých cestách nebo při uspávání vašich nejmenších. Stejně tak, pokud potřebujete něco doma udělat a vaše děti chvíli „zklidnit“. Stačí jen vybrat jednu z padesáti krásných pohádek a poslouchat. Pohádky jsou pro děti moc důležité, posilují jejich fantazii, poslech navíc podporuje jejich vyjadřovací schopnosti. Tradiční pohádky namluvili známí herce jako například Václav Vydra, Jana Boušková, Otakar Brousek a řada dalších.

Skladem

265 Kč

Hodnocení produktu

Napsat hodnocení

50 nejznámějších českých pohádek - CD

50 nejznámějších českých pohádek - CD

Kdo by je neznal, pohádky, které provázely dětstvím nás a stejně tak naše děti. CD s padesáti nejkrásnějšími namluvenými pohádkami představuje skvělou zábavu pro děti i rodiče. Cédéčko oceníte v autě při dlouhých cestách nebo při uspávání vašich nejmenších. Stejně tak, pokud potřebujete něco doma udělat a vaše děti chvíli „zklidnit“. Stačí jen vybrat jednu z padesáti krásných pohádek a poslouchat. Pohádky jsou pro děti moc důležité, posilují jejich fantazii, poslech navíc podporuje jejich vyjadřovací schopnosti. Tradiční pohádky namluvili známí herce jako například Václav Vydra, Jana Boušková, Otakar Brousek a řada dalších.

Mohlo by se vám také líbit:

Produkty ze stejné kategorie (30 ks):