Jak originálně zabalit dárky?

Publikováno: 14.04.2021
Známe to asi všichni. Chceme potěšit někoho ze svých blízkých milým dárkem, ale nestačí jen dárek vymyslet a pořídit. Pak přijde pro mnohé ten největší oříšek – jak ten krásný dárek originálně zabalit?
Patříte mezi lidi, kteří přímo milují ostrá jídla? Nebo máte někoho v rodině, komu musíte čas od času trochu „přiostřit“ omáčku či polévku? Pak vězte, že co je ostré, je zdravé. A jak se říká, pokud chcete „vypálit červa“, nemusíte sahat po pálence. Stačí mít po ruce chilli papričky. Proč jsou zdravé, dobré a jaké mají další účinky?
Už jste se pustili do výběru vánočních dárků? Pokud ne, je ideální čas s tím začít. Navíc nikam nemusíte chodit, stačí si otevřít počítač, uvařit dobrou kávu nebo čaj, hezky se uvelebit a vybírat třeba u nás na Familium.cz. Pod stromeček můžete darovat prakticky cokoliv. Velmi oblíbené jsou alkoholové dárky, zejména pak kvalitní vína, různé sety a doplňky. Nezapomeňte, že o Vánocích se schází rodina a přátelé, následuje také Silvestr a připít si

Hýčkejte se

Publikováno: 21.10.2020
Jistě pro vás nebude novinkou, když vám řekneme, že čas, který věnujete sami sobě, přispívá k vaší duševní pohodě. Každý z nás občas takový čas potřebuje. Pomůže nám na chvíli se zastavit a načerpat energii na další práci a povinnosti. Jsme potom více pozitivní, veselejší a máme více energie.  
Dne 13. září si každoročně připomínáme Mezinárodní den čokolády. Pokud patříte mezi milovníky této sladké pochutiny, pak si zcela jistě přijdete na své. Věděli jste, že čokoládu lidé jedli už 1 900 let před Kristem? A jak vlastně poznat skutečně kvalitní čokoládu od přeslazené náhražky? Vzali jsme si tuto lahůdku na paškál a dáme vám i pár tipů, jakým sladkým dárečkem potěšit své nejbližší.
Zobrazuji 1 do 5 z 20 (1 Stránek)