Alkoholové dárky pod vánočním stromečkem: V rozumné míře a originálním balení

Alkoholové dárky pod vánočním stromečkem: V rozumné míře a originálním balení

Dárkové sety

Velmi oblíbené jsou dárkové sety a koše. Například kombinace vynikajícího šampaňského s kvalitní chilli čokoládou. Netradiční spojení přináší netradiční gurmánský zážitek. Dárkový plechový koš potěší rodiče, prarodiče i váš protějšek. A navíc si pak můžete společně připít na zdraví. Výhoda dárkových košů je, že obsahují více různých nápojů a pochutin, které k sobě krásně ladí. A navíc vám ušetří složité balení a aranžování. Zejména pak ženy zase ocení dárkovou sadu portských vín. Portské je klasika, se kterou nemůžete šlápnout vedle.  

Doplňky, bez kterých byste si na tak nepochutnali

Nemusíte kupovat jen samotný alkohol, radost uděláte i dekorativními panáčky nebo třeba vkusnou placatkou. A pokud chcete být ještě originálnější, nadělte pod stromeček svému drahému například hru Volání divočiny. Hra obsahuje tři kostky a tři pohárky, ze kterých budete pít. Vězte, že střízlivý tuto hru zakončí jen málokdo. Ideální například na Silvestr, který navíc s velkou pravděpodobností letos budeme trávit doma.

Vánoční vína

Obdarovat své blízké na Vánoce můžete i stylovými víny, která jsou určena právě k vánočnímu období. Například vánoční bílé víno Chardonnay nejenže je krásně a vkusně zabalené, ale ještě nese nápis Šťastné a veselé. Stejnou radost udělá Luxusní šumivé víno se zlatem ve vánočním balení. Tyto limitované edice jsou určené přímo pod vánoční stromeček. Tak neváhejte a udělejte radost sobě i svým příbuzným.

Kosmetika s nádechem alkoholu

A pokud nechcete kupovat přímo alkohol, což takhle kosmetiku s příchutí piva, vína nebo rumu? Tu nejvíce ocení právě muži. Dárkové balení Beer Spa nejenže skvěle vypadá, ale také obsahuje hotový poklad. Kosmetické kousky, které svou náplní připomínají pivo. Mají pěnu, jsou zlatavé, ale nepijte je. Jsou určeny k mytí těla i vlasů. A navodí dokonalou atmosféru. Milovníci piva zajásají. Nabízíme i rumovou kosmetiku, která nádherně voní. Alkohol může mít mnoho podob a v tomto případě ranní kocovinka nehrozí.

Štěstí přeje připraveným

A abyste si byli jistí, že o můžete sednout za volant, nabízíme i kvalitní alkohol testr, který je opravdu praktický a může dotyčnému zachránit život i řidičák. Protože, jak všichni víme, zbytkový alkohol je zrádný. A pokud máte v rodině barmana nebo milovníka koktejlů, jistě ho potěšíte touto originální sadou na přípravu koktejlů, nebo designovou vývrtkou ve tvaru kostry.