Hýčkejte se

Hýčkejte se

Světová zdravotnická organizace (WHO) vyhlásila celosvětovou krizi v oblasti duševního zdraví. Uvádí, že současná generace je vystavena syndromu vyhoření více než kterákoliv generace předtím. Určitě to už každý z nás někdy zažil. Hodně učení, narození potomka, náročné období v práci, péče o rodinu... příkladů známe víc než dost.  Je ale velmi důležité najít si v těchto chvílích čas jenom pro sebe a věnovat se péči o sebe.

 Přemýšleli jsme, a rádi bychom vám přinesli několik tipů na to, jak si jen ten svůj čas užít. Přinášíme vám několik z nich.

 

Infralampa aneb světelná terapie pro tělo i duši 

Věděli jste, že infralampa pomáhá léčit mnohé zdravotní problémy, jako například kožní problémy nebo jizvy, které vznikli po operaci? Dá se využít i k léčbě nachlazení či proti bolestím svalů po cvičení nebo námaze. A v těchto podzimních sychravých dnech je infralampa i dalším zdrojem tolik blahodárného světla.

 

Masážní vanička s aromaterapií Beurer FB 35

Dopřejte sobě nebo svým blízkým zasloužený odpočinek a masáž nohou s aromaterapií. Kvalitní masážní vanička německé značky Beurer je skvělým dárkem, který přispěje ke zdravým nohám. Relaxační masáž nohou podporuje krevní oběh a výrazně omezuje pocit těžkých nohou. 
Masážní vanička má odnímatelný aroma filtr a 3 funkce – vibrační masáž, bublinková masáž a udržování teploty. Můžete si tak sednout ke své oblíbené knize či pořadu, nohy vložit do vaničky a relaxovat v klidu a pohodě.

Další skvělý pomocník pro relaxaci nohou a jejich zdraví jsou gelové návleky s léčivými oleji. Ty jsou určené suchým a popraskaným patám, které trápí spoustu lidí unavených dnešním hektickým životem. Obsahují léčivé oleje, které vaše paty změkčí a zvláční. Hydratační návleky jsou skvělým dárečkem pro všechny ženy babičku, maminku i sestru,

  

Obličejová sauna s aromaterapií značky Joycare 

Neřešte už donekonečna problémy s pletí. Přinášíme vám obličejovou saunu s nástavci na vonné oleje, která vám pomůže řešit různé zdravotní těžkosti obličeje. Tato obličejová sauna disponuje nástavcem na vonné oleje, které pomůžou vaši pleť zvláčnit či uvolnit nos při rýmě a prochladnutí.

 

Kosmetické balíčky 

Snad každá žena miluje kosmetiku, takže kosmetickým balíčkem z naší nabídky rozhodně nešlápnete vedle.  A je jedno jestli jí je dvacet, anebo šedesát let. Potěšte svou maminku nebo babičkou třeba balíčkem vinné kosmetiky nebo kvalitní rašelinovou sadou.