Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovním převodem zdarma
  Platební kartou zdarma
  Dobírka – Zásilkovna 20 Kč
  Dobírka – ostatní 30 Kč

 • Možnosti dopravy
  Zásilkovna 45 Kč
  Kurýrní služba - DPD 79 Kč
  Česká pošta (Balík Na poštu/ do ruky) 89 Kč
  Česká pošta (Balík do Balíkovny) 65 Kč
  Osobní odběr ComGate (Týniště nad Orlicí) zdarma 
     

Při objednávce nad 1.200 Kč doprava zdarma!

Narozeniny, kulatiny a životní jubilea

Narozeniny, kulatiny a životní jubilea

I když své blízké známe spoustu let, výběr dárku může být paradoxně tvrdý oříšek. Co mu mám koupit, když je se vším spokojený? Neurazí se, když jí přinesu jenom nějakou drobnost? Nebo se naopak nebude cítit rozpačitě, když mu věnuji drahý dárek?

 

Podle čeho tedy vybírat dárek pro naše blízké? Nejjednodušší je asi řídit se tím, co má dotyčný rád nebo jaké má třeba záliby. Je babička zahradní nadšenec? Máme krásnou kolekci zahradního nářadí, zástěry a rukavic v jednom designu. Sleduje váš tatínek rád sport? Co třeba originální fotbalové, hokejové či cyklistické tričko?  

Kategorii originálních triček každým rokem rozšiřujeme o vtipná trička, která se skvěle hodí jako dárek pro vašeho muže.

 

Potrpí si váš dědeček na kvalitní pálenku? Pak ho jistě potěší jedna z našich dárkových kazet z moravské pálenice Gallidestilleri, na kterou můžete vytvořit vlastní dárkovou etiketu a potěšit tak dědečka osobním dárkem.

Dárky s věnováním jsou vždy ty nejosobnější. Proto jsme pro vás přiravili celou kategorii dárků s věnováním.

 

Pokud se chystáte na velkou oslavu padesátin, jistě oceníte originální narozeninové tričko Old Harvest 1971. Padesátka totiž do starého železa nepatří!

 

Dalším krásným dárkem ke kulatinám je například zlaté šumivévíno pro čtyřicátníky. Když víno zraje s věkem, proč by nemohl i náš partner, otec nebo syn? Krásná láhev s neotřelým obsahem potěší každý mlsný jazýček.

 

U nás na webu Familium.cz najdete dárky i k dalším výročím a jiným jubileům. Na své si zde přijde každý, ať už se jedná o kutila, motorkářenebo třeba milovníka piva.

 

A jaký dáreček dostane váš blízký od vás?